خرید روغن حیوانی و ۴ خاصیت عجیب که نمیدانید!

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp

هشدار! سلامتی و آرامش ما ایرانیان در حال انقراض است. پالم خطری در نزدیکی ماست. با خرید روغن حیوانی پالم را به مبارزه بطلبیم. با دوری از طبیعت و رشد تمدن و صنعت، انسان بهایی را پرداخت که امروزه در آن حیران است. امروزه افسردگی ها، سرطان ها، سوء تغذیه ها، آلزایمرها و … از آنچه فکر می کنید به شما نزدیکتر است.

از نظر مزلو و راجرز روانشناسانی از رویکرد انسان گرایی اساسی ترین نیاز انسان نیازهای فیزیولوژیک است. از جمله نیازهای فیزیولوژیک میتوان آب، نیاز جنسی و تغذیه را نام برد. طبق نظر راجرز و مزلو اگر انسان در برآورده شدن نیازهای اولیه و اساسی خود ناتوان باشد یا برای رفع آنها اهمیت قائل نباشد چنین شخصی یا به طور ناقص به طبقات رشد و خودشکوفایی می رسد یا اصلا نمی رسد.

ما قصد داریم در مقاله زیر خواص روغن حیوانی را که مصرف آن رو به انقراض است معرفی کنیم. در نظر داشته باید که طبیعت همیشه شگفت انگیز است! درواقع می توان گفت که در عرصه ی سلامتی و آرامش، طبیعت دوست واقعی و وفادار ماست.

1- با خرید روغن حیوانی نه تنها چاق نمی شوید، بلکه چربی های شکم را هم ذوب میکنید

از آنجایی که روغن حیوانی یک روغن طبیعی است با بدن انسان سازگاری بیشتری دارد. طبیعی بودن این روغن باعث می شود که جذب و مصرف آن توسط سلول های بدن راحتتر باشد. از این مهمتر اینکه نه تنها جذب و هضم این روغن راحتتر است به هضم و سوزاندن چربی های مضر کمک شایانی می کند و به کاهش وزن شما سرعت بیشتری می بخشد.

روغن حیوانی به چربی سوزی شما کمک می کند. همچنین با انرژی بخشی فوق العاده ای که دارد نه تنها موجب خستگی حاصل از سوختن چربی ها نمیشود به بدن شما نشاط شگفت آوری می بخشد و شما را از رژیم های سخت و طولانی و به شدت خسته کننده خلاص میکند.

با خوردن این روغن شما چاق نمیشوید و بعد از لاغر شدن با این روغن شما به چاقی برنمیگردید! درواقع این به خاطر تنظیم سوخت و ساز سلول های شماست که از خواص نادر روغن حیوانی است.

2- خرید روغن حیوانی، معجزه ای برای ورزشکاران

روغن حیوانی به خاطر انرژی بخشی فوق العاده اش مخصوص ورزشکاران به خصوص ورزش های سنگین و هوازی است. در این ورزشها متابولیسم و چربی سوزی بالاتر است و نیاز به پروتئین بیشتری در این ورزش ها احساس میشود.

روغن حیوانی باعث تنظیم سوخت و ساز ورزشکاران و همچنین باعث فعالیت چشمگیر ورزشکاران میشود. به ورزشکاران توصیه میشود که خرید روغن حیوانی را در برنامه غذایی خود بگنجانند.

3-خرید روغن حیوانی، خرید یک آنتی هیستامین طبیعی

با خرید روغن حیوانی با حساسیت مبارزه کنید. امروزه متاسفانه روغن های مصنوعی سرشار از مواد غیرطبیعی، نگهدارنده و مضر مثل پالم هستند. این مواد موجب گرفتگی عروق، استرس و حساسیت در افراد میشود. روغن حیوانی یک روغن طبیعی است و در آن از مواد نگه دارنده استفاده نمیشود. این روغن نه تنها حساسیت زا نیست بلکه از قدرت حساسیت زایی عجیبی هم برخوردار است.

توصیه میشود افرادی که از حساسیت رنج می برند روغن حیوانی را جایگزین تمام روغنهای مصرفی خود کنند.

4- با خرید روغن حیوانی، بوتاکس طبیعی را بخرید!

با خرید روغن حیوانی درواقع یک منبع عظیم از ویتامین ها را برای پوست خود به ارمغان می آورید. همه ی پزشکان بر این عقیده اند که از مهم ترین مواد مهم و اساسی برای جوانی و شادابی پوست و داشتن پوستی بدون چروک مصرف پروتئین هایی مثل کلاژن و ویتامین هایی مثل ویتامین آ و البته چربی های مفید است.

روغن حیوانی یک منبع بسیار مفید از ویتامین آ است که از خشکی پوست جلوگیری میکند. همچنین این روغن با دارا بودن پروتئین های اساسی و آمینه اسید های ضروری یک داروی ضد چروک است. علاوه بر این روغن حیوانی به دلیل داشتن ویتامین ای و دی موجب شفافیت پوست می شود.

مقاله پیشنهادی: ۶ خاصیت عجیب روغن حیوانی!

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره من

نویسنده و محقق مقالات علمی و سلامتی

نوشته های تازه

ما را دنبال کنید

برای دریافت جدیدترین مقالات ثبت نام کنید

هر هفته آخرین مقاله های سایت را در صندوق ورودی خود داشته باشید