درمان چند درد با یک دارو (خواص زنجبیل)

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]اگر با خواص زنجبیل آشنا بودید هرگز سراغ داروهای شیمیایی برای درمان درهایتان نمی رفتید! معمولاً برای بیماری های مختلف دارو های مختلف تجویز می شود. شاید شما هم با این صحنه مواجه شدن باشید که وقتی افراد به پزشک مراجعه می کنند با کیسه ای پر از قرص های رنگارنگ بر می‌گردند و وقتی دلیل آن را می‌پرسیم جواب می دهند که هرکدام از این قرص ها برای درمان درد خاصی است.
بسیاری از ما از این نکته مهم غافلیم که میتوان با کمک طبیعت با یک روش درمانی چندین درد را علاج کرد.
گفتن این نکته واجب است که درمان های برگرفته از طبیعت عوارض جانبی گوناگون داروهای شیمیایی را ندارند. و حتی ممکن است سریع تر از قرصهای شیمیایی عمل کنند و درد را تسکین دهند.
با ما همراه باشید زیرا ما در متن زیر برای درد های مختلف یک راه درمانی ساده معرفی خواهیم کرد. و در واقع شما با یک تیر چند نشان میزنید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][woodmart_title align=”right” woodmart_css_id=”5cae40f4e8994″ title=”1. تهوع و دل درد پریود را با نبات زنجبیلی درمان کنید” title_width=”100″][vc_gallery interval=”3″ images=”4654″ img_size=”full” onclick=””][vc_column_text text_larger=”no”]دردهای قاعدگی یکی از بدترین تجربه های است که اغلب دختران تجربه میکنند. و برای درمان و تسکین آن به روش های مختلف و گاها اشتباه و بی فایده متوسل می‌شوند.
باید بدانید که گاهی این دردهای شدید و حالت های تهوع زجرآور در هنگام پریود نشان از وجود کیست می‌باشد.که در این صورت پزشک معالج شما ممکن است مصرف قرص های هورمونی مانند مارولین یا LD را تجویز کند.
در مواردی دیگر نیز دلیل این دردها و تهوع های شدید در هنگام پریود چاقی می‌باشد. اما برای دخترانی که این دردها به خاطر وجود بیماری خاصی نمیباشد و این دردها منشأ کاملا طبیعی دارند نبات زنجبیلی راه حل مناسب و فوری برای تسکین آن ها می‌باشد.
نبات زنجبیلی خواص گرما بخشی فوق العاده ای به همراه دارد. و واجب است بدانید که یک راه برای تسکین دردهای قاعدگی همین گرما بخشی است. در واقع گرما خود نوعی مسکن فوری برای دردهای عضلانی و قاعدگی است. نبات زنجبیلی با تسکین و آرام سازی ماهیچه های شکمی از دل درد های قاعدگی می‌کاهد و با تسکین معده و تاثیر بر روی ماهیچه های آن جلوی تهوع را میگیرد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][woodmart_title align=”right” woodmart_css_id=”5cae3db6f02a0″ title=”2. نبات زنجبیلی دردهای عضلانی را میخورد!” title_width=”100″][vc_gallery interval=”3″ images=”4655″ img_size=”full” onclick=””][vc_column_text text_larger=”no”]نبات زنجبیلی با طبیعت گرم خود مسکن فوق العاده قوی و فوری عضلات می‌باشد. و با مصرف آن گویی به جان درد های عضلانی می افتد و مثل زالو آن ها را می‌مکد!
بخش عمده ی نبات زنجبیلی را زنجبیل تشکیل میدهد! 25 درصد زنجبیل از منیزیم، کلسیم، پتاسیم و ویتامین E تشکیل شده است.
زنجبیل بخاطر داشتن این مواد معدنی ارزشمند یک داروی طبیعی برای درد های عضلانی می باشد. جالب است بدانید که تمام آنچه که عضلات شما برای عملکرد بهتر به آن نیازمند هستند در زنجبیل خلاصه شده است. در واقع نبات زنجبیلی با خواص ویژه خود برای تسکین عضلات خیلی قوی و سریع عمل میکند. وظیفه ی ماست که همواره قدردان طبیعتی باشیم که دوای درد هایمان را بدون چشم داشتی به ما می‌بخشد![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][woodmart_title align=”right” woodmart_css_id=”5cae3ddca04b9″ title=”3. نبات زنجبیلی فعال کننده ی سلول های تنبل!” title_width=”100″][vc_column_text text_larger=”no”]نبات زنجبیلی با خواص انرژی‌زایی خود سلول های تنبل را به فعالیت و تحرک وامیدارد. به کسانی که به دنبال لاغری و همچنین افزایش سوخت و ساز سلول های خود می‌باشند، توصیه ما این است که نبات زنجبیلی را در برنامه غذایی خود بگنجانند و از تاثیر شگفت آن شکه شوند. نبات زنجبیلی به خصوص به کسانی توصیه می‌شود که ساعت ها در روز در پشت میز خود می‌نشینند و تحرک کافی ندارند. این افراد در خطر ابتلا به دیابت و چربی های شکمی قرار دارند. یکی از حداقل کارهای کوچکی که این افراد برای تنظیم و افزایش سوخت و ساز سلول های خود می‌توانند انجام دهند و سلول های تنبل خود را به تحرک وا دارند مصرف موادی است که نیرو بخش و تحرک بخش سلول هاست. نبات زنجبیلی خاصیت عجیبی در نیروبخشی و ایجاد تحرک دارد. و همچنین مانع ای قوی برای پیشگیری از بروز دیابت و چاقی شکم و پهلو می‌باشد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][woodmart_title align=”right” woodmart_css_id=”5cae3e08e9103″ title=”4. کسانی که طبع سرد دارید نبات زنجبیلی را قدر بدانید!” title_width=”100″][vc_column_text text_larger=”no”]افرادی که طبع سرد دارند چربی ها در بدنشان بیشتر رسوب می‌کند. این افراد بیش از بقیه ممکن است به بیماری های قلبی_عروقی و چاقی بخصوص در ناحیه شکم دچار شوند. جالب است بدانید که افرادی با طبع گرم به دلیل وجود ماده صفرا چربی ها در بدنشان زودتر از کسانی که طبع سرد دارند آب می‌شوند. کسانی که دچار طبع سرد هستند جنب و جوش کمتری دارند و در نتیجه سلول های آن ها هم کندتر عمل می‌کنند. این افراد برای آب کردن چربی های خود به زمان بیشتری نیاز دارند. یکی از راههای موفقیت آمیز برای افراد با طبع سرد مصرف نبات زنجبیلی است. این نبات دردهای عضلانی سرد مزاج ها را تسکین می‌دهد و بر سرعت متابولیسم سلولی آن ها می افزاید. در واقع نبات زنجبیلی تحرک و شادابی را به سرد مزاجان هدیه می دهد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]نکته‌ای مهم برای افراد گرم مزاج: افرادی که طبع گرم دارند ممکن است با خوردن این نبات دچار مشکل شوند. نبات زنجبیلی خود طبع گرم دارد و این افراد باید با مشورت پزشک آن را مصرف نمایند.
همچنین این به افراد توصیه می شود مصرف این نبات را از مقدار اندک شروع کنند و در روز های گرم از مصرف آن تا حد امکان پرهیز کنند. علاوه بر این در این افراد مصرف نبات زنجبیلی در روز های سرد سال بهتر می‌باشد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]خواندن این مقاله میتواند برای شما مفید باشد: خرید نبات برای کدام افراد ضروری است؟[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت جدیدترین مقالات ثبت نام کنید

هر هفته آخرین مقاله های سایت را در صندوق ورودی خود داشته باشید