چرا نبات گل گاو زبان تعجب کادر پزشکی را برانگیخت؟

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
خواص عجیب گل گاو زبان

نبات گل گاو زبان در درمان و پیشگیری شگفتی ایجاد کرده است و باعث تعجب خانواده پزشکان شده است. گل گاو زبان گیاهی بسیار قوی با طبع گرم و تر میباشد. این گیاه همراه با نبات هم خواص ویژه ای برای سلامتی و هم خواص منحصر به فردی برای زیبایی دارد. نبات گل گاو زبان به قدری قوی و عجیب است که برخی بیماران به شدت محتاج آن هستند؛ ولی برخی دیگر از افراد باید از مصرف آن اجتناب کنند یا با تجویز پزشک متخصص مصرف کنند. در مقاله زیر به توضیح بی نظیر ترین اثرات و خواص نبات گل گاو زبان میپردازیم. که در واقع این اثرات باعث شوکی بزرگ در پزشکی شده است.

1) نبات گل گاو زبان؛ مقوی برای سلول به سلول‌ بدن

تمام آنچه که شما برای تقویت نقطه به نقطه جسم خود نیاز دارید در نبات گل گاو زبان به طور یکجا خلاصه شده است. مصرف نبات گل گاو زبان موجب ایجاد انرژی و نیرو در تمامی نقاط بدن میشود. این نبات سلول به سلول‌ بدن را به فعالیت و حرکت وا می‌دارد. ورزشکاران و افرادی که ضعیف هستند یا دچار کم خونی هستند بدون شک به این نبات بیش از همه محتاج اند. افرادی که در طول روز در معرض استرس و تنش کاری زیادی قرار دارند نیز جزو آن دسته از افرادی هستند که این نبات را باید مصرف کنند تا با کمبود انرژی مواجه نشوند. زیرا که پژوهش ها حاکی از آن است که استرس و فشار روانی تا 5 درصد سیستم ایمنی بدن را تضعیف می‌کند. استرس بدن را برای دریافت انواع عفونت و ویروس ها مخصوصا ابتلا به سرماخوردگی آماده و مستعد می‌کند. در ضمن بدانید که گل گاو زبان خود ضد سرماخوردگی میباشد و همچنین از ایجاد حساسیت های فصلی و دیگر انواع حساسیت جلوگیری می‌کند.

2) اگر ویتامین C و منیزیم را یکجا میخواهید

کمبود ویتامین C و منیزیم خود منشاء بسیاری از انواع مختلف بیماری ها و سرطان های ترسناک میباشد. یعنی در واقع سرطان چیزی بیشتر از کمبود ویتامین نمیباشد. اما بزرگی و ترسناک بودن نام سرطان به چه علت و به نفع چه کسانی است؟
نام سرطان منبع درآمد خیلی ها گشته است و در حالی که ساده ترین راه حل های پیشگیری و درمان سرطان را از همه ما پنهان نگه داشته اند. و این رازها را برای سود بیشتر خود فاش نکرده اند. در واقع سرطان بیش از این که بیماری باشد تجارت است. تجارتی بی دردسر و خاموش. امروزه کم نیستند افرادی که دکترها و کادر پزشکی آن ها را جواب کرده اند و از درمان آن ها ناامید گشته‌اند. اما بعد از سال‌ها شاهد بودیم افرادی که امید به درمان و زنده ماندنشان نبود به زندگی خود ادامه داده بودند. حتی برخی از آنها توانسته بودند بر سرطان خود پیروز شوند و اثری از سرطان در وجودشان باقی نگذاشته بودند. برای مثال یکی از رازهایی که تا سالها پنهان نگه داشته شده بود این بود که دو میوه ضد سرطان آلبالو و گیلاس میباشند. حال ماده دیگری که شناسایی شده است و ممکن است در آینده نزدیک خیلی از پزشکان و کادر شیمی درمانی را منحل و بیکار کند گیاه گل گاو زبان و نبات آن میباشد. ترکیب این گیاه دارویی با نبات خواص درمانی آن را چند برابر قویتر میکند. توصیه و تاکید فراوان میشود که این یار قوی را همیشه در تیم خانوادگی خود حفظ کنید و حداقل چند روز در میان از نبات گل گاو زبان استفاده کنید. همچنین کسانی که پوستی خشک دارند و مدام دچار ترک های پوستی میشوند برایشان کارساز است. همواره یادمان باشد که طبیعت خانواده ماست.

3) درمان برونشیت اصلا سخت و دشوار نمی باشد

بیماری برونشیت یعنی تورم و التهاب در نایژک و نای. برونشیت را به نام نایژه آماس هم می شناسند. 90 درصد علت برونشیت بیماری های ویروسی میباشد. و درمان اصلی آن از سه طریق انجام میگیرد : استراحت کردن، مصرف مسکن ها و داروهای ضد التهابی. از بین این سه درمان داروهای ضد التهابی موثرتر و مهم تر میباشند. نبات گل گاو زبان یکی از قوی ترین و طبیعی ترین داروهای ضد التهاب میباشد. و در واقع داروی درمان برونشیت در آن ذخیره شده است. بیماران برونشیت معمولاً از سرفه های مکرر و آزاردهنده رنج می‌برند. بیماری برونشیت علل ایجاد کننده گوناگونی دارد. یکی از این عوامل سیگار کشیدن و مصرف دخانیات است. که درواقع همگی به خوبی اطلاع داریم که سیگار و دخانیات چه بلایی بر سر شش ها و نایژک های ظریف ما میآورد. بد نیست بدانید که سیگار دارای 4000 ماده شیمیایی است و این یعنی حداقل میتواند 4000 بلای خطرناک و کشنده بر ما تحمیل کند. سیگاری ها و کسانی که دخانیات و یا قلیان مصرف می‌کنند از ضروری ترین کسانی هستند که باید این نبات را مصرف کنند تا شاید دیرتر از عوارض سیگار و دخانیات بمیرند! متاسفانه با کوتاه شدن هر سیگار عمر شما هم کوتاه میشود پس خوانندگان عزیز از همین امروز ترک سیگار را شروع کنید.

4) انفجار عجیب انرژی در حواس پنج گانه

انسان موجودی است که اساساً به حواس پنجگانه اش وابسته است. همانطور که همه میدانیم این حواس شامل : چشایی، بویایی، شنوایی، بینایی و لامسه میباشد. بدون وجود این حواس و یا وجود نقص در کارکردشان زندگی برایمان بی رنگ و لعاب و ترسناک میشود. به گونه‌ای که انگار در مه زندگی میکنیم. وقتی که انسان پا به سن میگذارد آرام آرام در این حواس پنجگانه ضعف و رخوت شروع میشود. مگر اینکه از قبل برای رفع این ضعف و سستی چاره ای بیندیشیم. و هر روز به قدرت آنها افزوده باشیم. طبق تحقیقات انجام شده افراد از 45 سال به بعد پرزهای چشاییشان رو به کاهش میرود. و دیگر قدرت چشایی سابق را نخواهند داشت. و شاید به همین دلیل است که افراد پیر و سالمند به غذای خود نمک بیشتری اضافه میکنند! که متاسفانه با این کار فشار خون خود را افزایش داده و چند برابر بیشتر دچار گرفتگی عروق میشوند. همانطور که قبلاً گفتیم گل گاو زبان تقویت کنندگی عجیبی دارد. که هرگز نباید آن را دست کم گرفت. تقویت کنندگی نبات گل گاو زبان بر حواس پنجگانه ما هم اثر می‌گذارد و به طور طبیعی و مداوم آن ها را تقویت می‌کند و از پیر شدن شما و این حواس جلوگیری به عمل می آورد.

نکته‌ای که همگی باید از آن اطلاع داشته باشیم

گل گاو زبان دارای الکالويید میباشد و به همین خاطر برای کودکان و زنان باردار و همچنین مادران شیرده باید با احتیاط مصرف شود. زیرا همانطور که گفتیم نبات گل گاو زبان بسیار قوی و قدرتمند است. افراد دیگری که باید حتما با مشورت پزشک متخصص از آن مصرف کنند کسانی هستند که دارای فشار خون بالا هستند. نکته‌ای که این افراد باید بدانند این است که اگر میخواهید از خواص این نبات قوی و مفید محروم نباشید باید آن را همراه با لیمو عمانی مصرف کنید. زیرا که لیمو عمانی مصلح گل گاو زبان میباشد. و جلوی بالا رفتن فشار خون شما را میگیرد. با این کار هم قوی بمانید و هم از فشار خون بالا نترسید.

از دیگر خواصی که بايد در مورد گل گاو زبان و نبات آن بدانید به قرار زیر میباشد

درمان سرماخوردگی، عرق آور، مفید برای سنگ کلیه (سنگ شکن)، برای درمان امراض سوداوی، درمان وسواس و خفقان، درمان بی اختیاری ادرار و نرم کردن شکم و پاک کردن کیسه صفرا.

پرسشی از خوانندگان

خوانندگان عزیز مطالب این مقاله تا چه حد اطلاعات شما را ارتقا داد؟ آیا شما تجربیاتی درباره آنچه در این مقاله گفته شد دارید؟ با دیگر خوانندگان به اشتراک بگذارید.

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره من

نویسنده و محقق مقالات علمی و سلامتی

نوشته های تازه

ما را دنبال کنید

برای دریافت جدیدترین مقالات ثبت نام کنید

هر هفته آخرین مقاله های سایت را در صندوق ورودی خود داشته باشید