محصولات

چرا خرید از بشکنی؟

هدف فروشگاه اینترنتی بشکنی این است که محصولی که ارائه میدهد با کیفیت، طبیعی و البته ارزان باشد. از مزرعه تا سفره تعهد ماست نه شعار ما. تعهد ما حذف کامل واسطه ها و در نتیجه کاهش قیمت، و ارائه ی محصولی طبیعی و با کیفیت است.

سالهاست که دلالان و واسطه‌ها در بازارهای داخلی و خارجی بازار خرید و فروش را به دست گرفته اند. وجود همین واسطه ها باعث شده است قیمت برخی از اجناس سر به فلک بکشد! هنگامی که یک کشاورز یا دامدار محصولی را تولید می کند این محصول مستقیماً به دست مشتری نمی رسد. در این وسط دلالان و واسطه‌های زیادی وجود دارد. وجود چنین واسطه هایی مشکلات زیادی را به وجود آورده است.

گاهی اوقات قیمت یک محصول آنقدر بالا می رود که حتی کسی که خودش تولید کننده ی آن محصول بوده است توانایی خرید آن را ندارد! جدا از بحث قیمت، محصولی که به طور غیرمستقیم به دست مصرف کننده می رسد، از کیفیت لازم برخوردار نیست!

فروشگاه اینترنتی بشکنی با حذف واسطه ها، سعی دارد این مشکلات را حل کند. در فروشگاه بشکنی، هموطنان عزیز می‌توانند با خیال راحت محصول را مستقیماً از تولید کننده آن خریداری کنند.

تمامی محصولات بشکنی از مواد اولیه سالم و طبیعی و بدون هیچ گونه مواد افزودنی تهیه و تولید می شوند. بنابراین کیفیت و طعم اصل اصیل آنها حفظ شده و به همان صورت به دست شما مشتریان عزیز می رسد.

از مزرعه تا سفره

از مزرعه تا سفره یک شعار نیست بلکه یک تعهد است. بشکنی همواره می کوشد که این امر را تحقق بخشد و گامی مهم در راستای تحول اقتصاد کشور عزیزمان بردارد.

یکی از دغدغه های اصلی هر خریدار، خرید کردن بدون وجود واسطه هاست. خرید بدون واسطه علاوه بر کاهش قیمت محصولات، باعث رضایتمندی تولیدکنندگان و در نتیجه افزایش کیفیت محصولات خواهد شد.

ارگانیک بودن محصولات باعث شده است علاوه بر طعم، خواص فوق العاده آن ها در عالی ترین حد حفظ شود.