درباره ما

بشکنی ، یک جرقه ی کوچک با اهدافی بزرگ است. “از مزرعه تا سفره” نه تنها شعار، بلکه تعهد و هدف ماست. شرایط اقتصادی، وضع نابسامان بازار و نوسان شدید قیمت برخی از اجناس باعث شد که این جرقه در ذهن ما به وجود بیاید که با راه اندازی سیستمی بتوانیم گامی هرچند کوچک در جهت رفع این مشکلات برداریم.

بشکنی در اول راه است

بشکنی قوت گرفته از تیمی جوان، با حوصله و مصمم است. در بشکنی هر کسی سعی دارد به هر نحوی به مردم عزیز این سرزمین خدمتی هرچند کوچک ارائه دهد.

هیچ هدفی یک شبه محقق نمی شود! اهداف ما نیز از این قاعده مستثنا نیست. ما می دانیم قدم در مسیری سخت و طولانی نهاده ایم. تیم ما همچنان که در جهت پیشبرد اهدافش می کوشد در حال تکامل و بهتر شدن جهت ارائه ی بهتر خدمات است.

هدف اصلی بشکنی ارائه ی محصولی طبیعی، با کیفیت و البته ارزان است. این امر جز با حذف واسطه های موجود میسر نمی شود. ارائه ی محصولات به صورت مستقیم از مزرعه تا سفره بخشی از اهداف ما را محقق ساخته است. اما تنها ارائه ی محصول به صورت مستقیم کافی نیست. کیفیت محصول عرضه شده نیز مهم است. ما سعی کرده ایم با انتخاب بهترین تولیدکنندگان این امر مهم را محقق سازیم.

و اما طبیعی بودن یک محصول ویژگی مهم دیگری است که ما در بشکنی آن را به طور تمام و کمال رعایت کرده ایم. تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه بدون هیچگونه مواد افزودنی و به طور کاملا طبیعی تولید و عرضه می شود. البته به این کار چاشنی بهداشتی بودن را هم اضافه کنید.

این سه ویژگی: طبیعی، با کیفیت و ارزان بودن باعث شده است که مشتریان بشکنی یک خرید رضایت بخش را در فروشگاه ما تجربه کنند.