خواص عسل (درمان زگیل تناسلی با عسل)

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Honey-for-genital-warts

این نوع زگیل ها در نواحی آلت تناسلی و مقعد ظاهر می شوند و همانند زائده های حقیر رنگ گوشت یا صورتی و یا قرمز دارند. همچنین می توانند مانند تکه های بسیار ریز گل کلم بوده و یا آن قدر ریز باشند که دیده نشوند. این دسته از زگیل ها عموما در خوشه های ۳ و ۴ تایی دیده می شوند و قادر به رشد و توزیع تند هستند. زگیل تناسلی عموما دردناک نبوده، هرچند می توانند باعث دردهای خفیف، خونریزی و خارش گردند. عفونت HPV معمول ترین عفونت مقاربتی در آمریکای شمالی بوده و بعضی از انواع آن در خانم ها موجب سرطان دهانه رحم می شود.

 

Honey-for-genital-warts

انواع زگیل

زگیل معمولی: این زگیل به اندازه یک نخود است. رنگ آن زرد خاکستری و سطح آن قاچ قاچ است و اکثرا در پشت دست ها، انگشت، کنار ناخن و کف پا دیده می‌شود.

زگیل مولوسکوم: زگیل مولوسکوم یا نرم به شکل یک برآمدگی کوچک و سفید رنگ است که در وسط کمی فرورفتگی دارد و در اثر فشار یک ماده سفید خمیری شکل از آن خارج می‌شود.

کندیلوم: این نوع زگیل در اطراف مقعد و آلت تناسلی به شکل زگیل هایی کوچک، نوک تیز، به رنگ گوشت و به شکل تاج خروس است. سرایت ویروس کندیلوم بوسیله مقاربت است.

زگیل پیران: این زگیل پهن و به رنگ قهوه‌ای تا سیاه است. زگیل پیران از سن ۵۰ سالگی به بعد به تعداد زیاد در پشت، صورت و بازو پدید می‌آید.

 

Honey-for-genital-warts

پماد درمان زگیل تناسلی با عسل

تخم گیاه کرچک آغشته به عسل از دیگر موارد درمان کننده زگیل است. از ترکیب این ماده با عسل، پمادی به دست می آید که باید روی زگیل مالیده شود.

به درمان هایی با روش طب مدرن و جراحی زگیل تناسلی می رسیم

عسل یک ضدعفونی کننده برای درمان زگیل تناسلی

عسل درمان بسیاری از بیماری هاست . ماده ای ضدعفونی که می تواند بسیاری از عفونت ها و التهابات را از بین ببرد . عسل را به وسیله ی پنبه ای کوچک و تمیز بر روی زگیل ها بمالید و اجازه دهید تا جذب شود.این کار را به طور مرتب و روزانه انجام دهید.

 

سخنی با خوانندگان

خوانندگان عزیز لطفا تجربیات خود را با ما و دیگر خوانندگان به اشتراک بگذارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره من

نویسنده و محقق مقالات علمی و سلامتی

نوشته های تازه

ما را دنبال کنید

برای دریافت جدیدترین مقالات ثبت نام کنید

هر هفته آخرین مقاله های سایت را در صندوق ورودی خود داشته باشید