چگونه سریع لاغر شویم؟ (لاغری به سبک کودکان)

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
چگونه سریع لاغر شویم

لاغری سریع روش های مختلفی دارد. گاهی ما چنان غرق در روش ها و رژیم های سخت لاغری می شویم که راه حل های ساده را نمی بینیم. آیا تا به حال به کودکان و تناسب اندامشان با دقت نگرسته اید؟ آیا متوجه شده اید کودکان چقدر در طول روز می خورند؟ آیا تا به حال از خود این سوال را پرسیده اید که چرا کودکان با این همه خوردن چاق نمی شوند؟ لاغر بودن و تناسب اندام کودکان چه دلیلی دارد؟ چند راز کودکانه را با مطالعه این مقاله یاد بگیرید و به کار گیرید تا یک بار برای همیشه از شر چاقی راحت شوید و لاغر بمانید.

لاغری سریع می خواهید اهل لباس های رنگی باشید

اگر به دنبال این هستید که در مهمانی ها با پوشیدن لباس مشکی و تیره خود را لاغرتر جلوه دهید باید بدانید این به لاغر شدن شما کمکی نمی کنید. این یک ر اه حل قطعی و همیشگی نیست. سعی کنید به روحیه خود برسید، لباس های رنگی بپوشید و با قدرت به مسیر لاغری سریع ادامه دهید.

چگونه سریع لاغر شویم

برای لاغری سریع از کودکان بیاموزیم که...

کودکان به ما می آموزند برای لاغری سریع فقط باید در خواب ساکن باشیم. یکی از رازهای خوش اندامی کودکان فعالیت و جنب و جوش همیشگی آن هاست.کودکان تا مادامی که می خوابند در حال فعالیت و خوش گذرانی هستند. این راز کودکان خود به تنهایی برای لاغر ی سریع به کارتان می آید. متاسفانه هر چقدر بزرگتر می شویم از میزان فعالیتمان کاسته می شود. در حالی که برای لاغر شدن بدنمان به تحرک و پویایی بیشتری نیاز پیدا می کند. سیستم بدنی ما به گونه ای است که هر چقدر به سمت پیری می رویم از قد ما کاسته می شود وبر وزن ما اضافه می شود. اگر می خواهید تا همیشه لاغر بودن خود را حفظ کنید باید فعالیت و پویایی را در جریان زندگی خود نگه دارید.

برای لاغری سریع هر چه دلتان می خواهد بخورید اما ...

شما می توانید هر چه دلتان می خواهد بخورید اما با رعایت یک قانون مهم لاغر بمانید. بر اساس اصل لذت هرچه دوست دارید انتخاب کنید اما به ازای هر لقمه که بر می دارید فعالیت کافی نیز داشته باشید. درست همانند کاری که کودکان انجام می دهند. آن ها هر آنچه می خواهند می خورند اما مدام در حال فعالیت هستند. کودکان هر آنچه که می خورند با فعالیت آب می کنند.

برای لاغری سریع همانند کودکان الگو پذیر باشید

روان شناس یادگیری اجتماعی بندورا، معتقد است که کودکان فقط با مشاهده دیگران، رفتارها و اعمال را می آموزند. آنها حتی با الگو گیری از تلویزیون، کودکان دیگر، پدر و مادر، خواهران و برادران اعمال درست و غلط را می آموزند. برای لاغری سریع  این نکته مهم را بدانید، طبق آمارهای گرفته شده دوستی و معاشرت با افراد چاق موجب چاقی شما می شود. پس اگر لاغری سریع را می خواهید سعی کنید ناخودآگاه یا خودآگاه الگوی زندگی شما افراد لاغر و سالم باشند. با افراد لاغر معاشرت و ارتباط خود را بیشتر کنید.
مراقب باشید این قانون به حدی مهم است که طبق آمارهای گفته شده دوستان چاق 65 درصد بر شما تاثیر میگذارد. یعنی معاشرت شما با افراد چاق 65 درصد احتمال چاق شدن شما را بالاتر می برد.

برای لاغری سریع موزیک های غمگین را کنار بگذارید

اگر قصد دارید سریع لاغر شوید دور موزیک های غمگین را خط بکشید. آهنگ های غمگین فقط انرژی شما را می گیرند و شما را از فعالیت باز می دارند. شما برای سریع لاغر شدن به فعالیت کافی نیاز دارید.

چگونه سریع لاغر شویم

برای لاغری سریع گاهی به شدت سرگرم باشید

آیا تا به حال متوجه شده اید کودکانی که سخت مشغول بازی هستند خوراکی های خود را فراموش میکنند؟ در بزرگسالان برخی اوقات دلیل پرخوری های چاق کننده، بیکاری و فراغت بیش از حد است. عدم سرگرمی و بیکار بودن شما را به سمت پرخوری و خوردن تنقلات چاق کننده می کشاند. اگر می خواهید به لاغری سریع برسید، کافی است هنگام اشتهای کاذب، خود را مشغول انجام کاری کنید و تمام تمرکز و توجه خود را به آن معطوف کنید. راه حل دیگر آن است که هنگام اشتهای کاذب آب بنوشید تا حس گرسنگی شما از بین برود. زیرا که گرسنگی کاذب گاهی به علت تشنگی و نیاز بدن به آب رخ می دهد.

گردو و بادام برای لاغری سریع شما

برای لاغر سریع گردو و بادام را در کنار خود حفظ کنید. این دو می توانند بهترین میان وعده برای لاغری شما باشند. بادام از اشتهای کاذب شما جلوگیری می کند و گردو موجب چربی سوزی سریع در شما می شود.

توجه حسابی به خود برای لاغری سریع

 برای لاغری سریع اندکی بیشتر مراقب خود باشید. اگر دقت کرده باشید متوجه خواهید شد که تا چه حد کودکان به خود توجه می کنند. آنها همیشه به دنبال بهترین ها برای خود هستند و برای خواسته های خود سرسختانه می کوشند تا بزرگترها را راضی کنند. بنگرید که کودکان چگونه برای اهداف خود می جنگند و پابرجا هستند. برای زیبا بودن، تندرست ماندن، جذابیت داشتن و لاغری سریع  قبل از انجام هرکاری اندکی بیشتر به خود توجه کنید، تغذیه خود را سالم کنید و برنامه ورزشی که سال ها آن را پس انداخته اید از همین امروز شروع کنید.

برای لاغری سریع، مثل کودکان غم به دل راه ندهید

شادی و خندیدن، خود به مثابه ورزش کردن است. برای سریع لاغر شدن بر اساس قانون کودکی، زندگی خود را بر اساس اصل لذت قرار دهید. برای لاغر شدن سریع قانون کودکان به ما گوشزد می کند که به دنبال کسب لذت و دوری از غم و غصه باشیم. شاد بودن درس بزرگی است که کودکان به ما می آموزند.

چگونه سریع لاغر شویم

باور داشته باشید که لاغری سریع حق شما است

تا زمانی که باور نداشته باشید بهترین ها حق شما است به بهترین ها دست نخواهید یافت. همچون کودکان، خود و خوبی های خود را ببینید و برای سریع تر لاغر شدن بدون توجه به افکار و گفتار منفی دیگران برنامه لاغری خود را شروع کنید. شما باید در راه رسیدن به اهدافتان که ممکن است یکی از همین سریع لاغر شدن و لاغری باشد همچون کودکان لجباز و سرسخت باشید. شما باید آنچه را که می خواهید شروع کنید.

پیشنهادات شما برای لاغری سریع چیست؟

آیا شما نیز از چاقی رنج می برید؟ شما چند درصد از راهکارهای مقاله بالا را موفقیت آمیز می دانید؟ تجربیات شما چه می گوید؟ آیا شما راه حلی برای سریع لاغر شدن دارید؟ تجربیات و راهکارهای ارزشمند خود را هرچند که کوچک باشند دراختیار خوانندگان دیگر قرار دهید شاید کسی محتاج کوچک ترین راهنمایی شما باشد.

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره من

نویسنده و محقق مقالات علمی و سلامتی

نوشته های تازه

ما را دنبال کنید

برای دریافت جدیدترین مقالات ثبت نام کنید

هر هفته آخرین مقاله های سایت را در صندوق ورودی خود داشته باشید